Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Pregled zasebnosti
Delali bodo spremembe
Mladinski center Dravinjske doline je postal partner v dvoletnem mednarodnem projektu »Start the change« (prevod Naredi spremembo).
Gre za prenos dobe prakse iz Hrvaške in sicer na temo spodbujanja razvoja prostovoljstva na osnovnih in srednjih šolah z namenom preprečevanja radikalizacije v družbi. V projektu sodelujeta še organizaciji iz Palerma, Sicilije in Londona, Anglije. V tem šolskem letu bodo na 10-ih šolah izvedeni intervjuji s skupinami otrok oziroma mladih, ki bodo podlaga za pripravo prostovoljskih projektov v naslednjem šolskem letu. Gre za pristop strukturiranega dialoga, kar pomeni »od spodaj navzgor«. (K. K.)
Sorodne objave
Tečaj usposabljanja v Latviji
Razpisujemo odprte prijave za tečaj usposabljanja »From Inside Out«,
Mladi predstavili svoje ideje
Na Mestni občini Celje se je odvila javna razgrnitev idejnega projekta ureditve območja Mestne plaže v Celju.
Vihtijo svinčnike
Izvajamo likovni tečaj »Likovna izkušnja Bojana Leva«.
anketa o podjetniški usmerjenosti študentov
Prosimo vas, da si vzamete 10 min in pomagate pri raziskavi o podjetniški usmerjenosti študentov. Anketa je namenjena študentom (1. bolonjske stopnje). Dostop do spletne ankete je na spletni povezavi: https://www.1ka.si/a/65072.