Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Mladi o duševnem zdravju
V preteklem tednu je na Gorenju pri Zrečah pod vodstvom Mladinskega centra Dravinjske doline (MCDD) potekala Erasmus+ mladinska izmenjava »Let’s get mental«. Namen izmenjave je bil opolnomočiti mlade na področju duševnega zdravja in zmanjšati stigmo, ki spremlja omenjeno področje. Prav tako je bila izmenjava namenjena krepitvi medosebnih odnosov med mladimi v Sloveniji in širše.
Udeleženci in udeleženke so se kompleksne teme lotili skozi predavanja in diskusije, s poudarkom na uporabi umetniških pristopov za naslavljanje duševnega zdravja. Izrazili so se skozi likovno umetnost, gledališče in film. MCDD so tokrat zastopali Joži Satler, Mia Pučnik, Ivana Delič, Žiga Pristovnik in Matic Primožič. Poleg slovenskih udeležencev so se izmenjave udeležili še mladi iz Litve, Hrvaške, Makedonije, Španije in Turčije. Aktivnosti mladinske izmenjave so bile sofinancirane s strani Evropske unije v okviru programa Erasmus+.
Sorodne objave
25. Turnir trojk in XVI. Memorial Igorja Gošnjaka
Prvo soboto v oktobru smo skupaj s Klubom študentov Dravinjske doline organizirali tradicionalno tekmovanje v igranju košarke
Vizija mladinskih organizacij
Prostovoljki Mladinskega centra Dravinjske doline (MCDD), Natalija Žlavs in Nina Kovačič, sta v sklopu aktivnosti mednarodnega projekta YouMust izvedli delavnico na temo inovativnega marketinškega pristopa k doseganju ciljev mladinskih organizacij.
O vodenju in organizaciji ‘podvigov’
O vodenju in organizaciji projektov.
PUMP IT UP! Youth in urban sports – inclusion and volunteering