Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Zaključek leta v znamenju solidarnosti in umetnosti
Konec decembra se je v duhu praznikov v MC Patriotu odvil dobrodelni koncert, ki smo ga organizirali_e v sodelovanju z Lions klubom Konjice Vita. Namen dogodka je bil zbiranje sredstev za pomoč socialno ogroženim starejšim prebivalcem iz lokalnega okolja. Na odru so nastopili lokalni DJ-i iz vrst Agregata, Gonobeats in Bingl Bongl, ki so obiskovalce in obiskovalke navdušili z odlično glasbo. Poleg glasbenega programa je potekala tudi dražba umetniških del, ki so jih donirali talentirani lokalni umetniki. Iskreno se zahvaljujemo vsem sodelujočim umetnikom_cam in ostalim, ki so pomagali_e pri organizaciji dogodka, ter obiskovalkam in obiskovalcem, ki so s svojo udeležbo prispevali k uspešni izvedbi dogodka in zbrali sredstva za dober namen.
Sorodne objave
Skozi oči spremenjene perspektive
V začetku aprila je v prireditvenem centru Patriot potekala otvoritev fotografske razstave »Perspektiva«,
Pub kviz znova združil ekipe
V MC Patriot je potekal pub kviz, sproščen večer tekmovanja, razmišljanja in druženja. Tokrat je sodelovalo kar enajst ekip, ki so se pomerile v raznolikih temah: od serijskih morilcev in ugank, slaščic, konjiških športnikov ter zabavnejših kategorij, kot so zabaviščni parki in živali na črko P. Kviz sta pripravili Lucija Reš in Nika Lorbek, najboljše …
Nova sezona kviz večerov
V MC Patriotu v Slovenskih Konjicah je minuli petek potekal pub kviz, s katerim smo otvorili novo sezono kviz večerov. Pub kvize izvajamo že dve leti, v tem času pa so postali priljubljena oblika druženja, kjer se prepletajo znanje, ekipni duh in sproščeno vzdušje. Tokrat se je pub kviza udeležilo 12 ekip, ki so se …
Mariborski punk-rockerji v Konjicah
Pretekli vikend je koncertno dvorano MC Patriota, v sklopu spomladanskih dogodkov ‘Vasantha v Patriotu’, do roba napolnila Mariborska punk zasedba Alo!Stari.