Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Pregled zasebnosti
Športni duh v parku
Klub študentov Dravinjske doline (KŠDD) je organiziral že tradicionalni športni dogodek – Veter v laseh, katerega tema je bila ”S športom proti drogam”.
Na sončno soboto so se v Slovenskih Konjicah zvrstile razne športne dejavnosti, ki so privabile veliko obiskovalcev_k, predvsem otrok, ki so zapolnili park.
Mladi in tudi malo manj mladi so se lahko pomerili v košarki, na ploščadi pred gimnazijo pa v nogometu in odbojki na mivki. Turnirji so potekali v različnih starostnih skupinah.
Najboljše_i tri_je v skupinah so prejele_i simbolične nagrade. KŠDD se zahvaljuje vsem, ki so se dogodka udeležili_e in se skupaj z njimi zabavali_e ter pokazali_e, da je v Slovenskih Konjicah veliko športnega duha.
Špela Pučnik
Vir in foto: KŠDD
Sorodne objave
O videoigrah in njihovih vplivih na mlade
V letu 2021 smo razvili_e nov program »GamED«, katerega namen je preventiva razvoja odvisnosti od videoiger, zmanjševanje negativnih učinkov in spodbujanje pozitivnih učinkov igranja videoiger.
Kreativno med zimskimi počitnicami 2018
Mladinski center Dravinjske doline (MCDD) je tudi te zimske počitnice poskrbel za kreativno preživljanje prostega časa osnovnošolskih otrok.
Promovirali bodo državljanske pravice
Mreža MaMa izvaja pilotni nacionalni projekt »EUYOU«, v katerem kot partnerji sodelujemo tudi mi.
Finača št. 29: januar – december 2017