Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Vrhunski prvi skok v poletje na Patriotovi terasi
Letošnjo sezono dogodkov Poletje na terasi smo otvorili s koncertom Adija Smolarja. Po skoraj 40-ih letih ustvarjanja s svojimi iskrivimi pesmimi še vedno navdihuje različne generacije. »Veseli me, da je nocoj v publiki toliko mladih,« je Adi dejal med odmorom. Pretekli vikend smo v razstavni galeriji MC Patriota postavili na ogled tudi novo fotografsko razstavo Analogni spomini, avtorja Tomaža Baša. Od meseca maja dalje, si je razstavo mogoče ogledati tudi v e-obliki. Fotografije so nastale s pomočjo analognega fotoaparata na Erasmus+ mednarodnem tečaju usposabljanja v Veliki Britaniji. Pri kreiranju koncepta razstave sta sodelovali Taja Rihtaršič in Klara Pavlič. V nadaljevanju se bodo na Patriotovi terasi zvrstili različni koncerti kvalitetne glasbe, medkulturni večer v sklopu projekta EUYOU in tematski večeri Kluba študentov Dravinjske doline. Vabljeni_e!
Sorodne objave
Patriotov Pub kviz zaključil leto z enajsto izvedbo
V petek se je v MC Patriotu odvila zadnja letošnja izvedba priljubljenega Pub kviza. Dogodka se je udeležilo 12 skupin, ki so se pomerile v osmih raznolikih temah – geografija, šport, glasba, politika, zdravje, kultura, film in znanost. Organizator dogodka, Mladinski center Dravinjske doline (MCDD), se zahvaljuje prostovoljkama Luciji Reš in Niki Lorbek, ki vsak …
Dijaki so se poslovili od poletja
Klub dijakov Dravinjske doline je zadnjo soboto v avgustu izkoristil za mentalno pripravo na prihod novega šolskega leta.
Slovo poletju
Pretekli vikend smo skupaj s Klubom dijakov Dravinjske doline v sklopu poletnega dogajanja pod imenom Poletje na terasi, organiziral dijaški žur
1. KONJIŠKI BEERATHLON USPEL
V soboto, 10.10.2015, je bil organiziran prvi »beerathlon Slovenske Konjice«. Soboto popoldne so se tako začeli zbirati ljubitelji piva in teka pred Patriotom. Pravila igre so preprosta. Ekipo so sestavljali štirje tekmovalci, ki so morali v določeni poti popiti gajbo piva. Trasa je potekala čez Konjiško goro. Pri vsaki kontrolni točki so se morali tekmovalci …