Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Pregled zasebnosti
Reggae in seggae v MC Patriotu
Pretekli petek so organizatorji kulturnega festivala Roots in the woods v koncertni dvorani MC Patriota priredili zanimiv glasbeni dogodek. Za odlično vzdušje je skrbela skupina Evolution Groove, ki pretežno igra reggae in seggae, glasbeni žanr, ki združuje reggae in sega – glasbeno zvrst, ki izvira iz otoka Mauricius. Nastopil je tudi DJ in producent reggae ter dub glasbe, Haris Pilton. Za energičen zaključek večera so poskrbeli DJ-ji iz vrst Roots in the woods, ki so vrteli edinstveno glasbo na gramofonske plošče in tako poskrbeli za pozitivne vibracije med občinstvom.
Sorodne objave
Na teraso so priletele turške grlice
Pretekli vikend smo na terasi MC Patriota organizirali koncert skupine Gugutke, ki je obiskovalcem in obiskovalkam lokala predstavila ljudsko glasbo Slovenije in njene južne okolice.
Portreti živali
Minuli konec tedna je v galeriji MC Patriota potekala otvoritev razstave »Živalski portreti«, mlade in nadarjene Zrečanke, Nuše Jelenko.
Koncert z dušo
Pretekli konec tedna smo postregli s koncertom Slavka Ivančića.
Kulturni 2018 končani z odliko
Klub študentov Dravinjske doline (KŠDD) vsako leto tradicionalno organizira več kulturnih dogodkov v mesecu februarju, letos pod skupnim imenom Kulturni dnevi 2018.