Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Alo!Stari navdušili v MC Patriotu
V petek smo v Mladinskiem centeru Dravinjske doline (MCDD) v MC Patriotu gostili nastop mariborske punk rock skupine Alo!Stari, ki letos obeležuje pet let svoje glasbene poti. Skupina, ki se je leta 2019 nenadoma pojavila na slovenski glasbeni sceni, je ob tej priložnosti predstavila sveže skladbe z novega albuma, dvorano pa napolnila do zadnjega kotička. Alo!Stari ohranjajo poseben glasbeni izraz z značilno skatepunk zvočnostjo, ki izvira iz devetdesetih, svoj slog pa dopolnjujejo z avtentičnim mariborskim jezikom in besedili, polnimi iskrenih, pogosto kritičnih sporočil. MCDD je z uspešno izvedenim dogodkom znova pokazal, da MC Patriot ostaja pomembno prizorišče za promocijo domače glasbe in kulturnih dogodkov, ki povezujejo lokalno skupnost.
Sorodne objave
Karizme za izvoz
Dobro smo že zakorakali v veseli december in prireditveni center Patriot še vedno razveseljuje s sklopom Glasbena kolekcija jesen-zima 2017.
Pod kalifornijskim nebom
Člani in članice Kluba študentov Dravinjske doline so organizirale tradicionalno brucovanje, ki se je odvilo v prireditvenem centru Patriot v Slovenskih Konjicah.
Skozi oči spremenjene perspektive
V začetku aprila je v prireditvenem centru Patriot potekala otvoritev fotografske razstave »Perspektiva«,
Gonobeats povzročil pretres
V MC Patriotu se je predstavil Gonobeats, ki je v lanskem letu iz neformalnega mladinskega gibanja zrastel v Kulturno umetniško društvo Gonobeats s sedežem v občini Slovenske Konjice. Društvo združuje mlade samouke s področja elektronske glasbe, natančneje drum and bass, dubstep in garage. Na petkovem dogodku so se predstavili Rotkart, lowcase, 4, Kian, Bushee in …