Spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Podatki o piškotkih se shranijo v vašem brskalniku in izvajajo funkcije, kot so prepoznavanje, ko se vrnete na naše spletno mesto, in pomaga naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta se vam zdijo najbolj zanimivi in koristni. Več v Politiki zasebnosti.
Pregled zasebnosti
Evo ga! Magnifico
Klub študentov Dravinjske doline (KŠDD) je zadnji vikend v septembru pripravil svoj prvi velik koncert na prostem. S tem je popestril je dogajanje v sklopu 7. Konjiškega maratona. Obiskovalce in obiskovalke so za začetek na Mestnem trgu v Slovenskih Konjicah ogreli plesni in glasbeni ritmi skupin Avijoni in Take off, ki jih sestavljajo mladi lokalni ustvarjalci. Za vrhunec večera pa je s svojo glasbeno predstavo poskrbel eden in edini Magnifico. Obiskovalci in obiskovalke so tako migale in glasno pele ob njegovih največjih glasbenih hitih. V KŠDD so zapisali:
»Po enem letu priprav na dogodek smo s ponosom in velikim navdušenjem izpeljali naš prvi veliki koncert na prostem.«
Po uspešni izvedbi svojega prvega velikega dogodka na prostem že snujejo nov podvig v letu 2020. Foto galerija iz dogodka je na voljo tukaj. (T. K.)
Foto: M&G pics
Sorodne objave
Ogled razstave iz domačega naslonjača
Pripravili smo prvo e-razstavo z naslovom ‘evikuuus’, kjer svoja dela predstavlja mlada, perspektivna umetnica Eva Orož iz Zreč
Božiček za en dan
Letos smo se ponovno vključili v vseslovensko dobrodelno akcijo Božiček za en dan, katerega namen je obdarovati otroke in starostnike iz socialno šibkih družin.
Vinske vibracije z Majo Keuc
Vinske vibracije so aktivnost Mladinskega centra Dravinjske doline, v sklopu katere v sodelovanju z zavodom Vinofeel organiziramo predstavitev dela in produktov mladih vinarjev in vinark.
Finača no. 23: januar – marec 2014